Рейтинг@Mail.ru

УПА--яка вона була насправді?...

Объединенный политический форум. Изменен для удобства поиска.Все темы и сообщения сохранены.

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Advocat » Вс окт 13, 2013 9:40 pm

Чудові плакати! Думаю, настав час їх повернути!..

Москва лютує в Україні -
Руйнує, палить все кругом,
Ридають діти на руїні,
Сумує Київ і Дніпро.

Дивізіє, зростай вже в силі
І будь безсмертна у боях.
Згадай Шевченкову могилу -
Не знайде в тобі місце страх!

Ти сонцем будеш Україні,
Дощем весняним. Стрільче, знай::
Жени ворожі чорні тіні!
Хай сяє в щасті рідний край.

Дивізіє, гей, рідна мати,
Новітня Січ ти є для нас.
І треба, треба теє знати,
Чого від нас жадає час!..
Advocat
 

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Вс окт 13, 2013 10:15 pm

Хай живе ненька Україна ізпрежди та довічно!
Святкування 71-ої річниці УПА у Львові:

Изображение

Файна українка.
Изображение
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Пн окт 14, 2013 3:59 am

аlex996 писал(а):У Львові відбувся Марш слави з нагоди відзначення 71-ї річниці Української повстанської армії...і чим вони кращі за коммуністів?...ставлю знак =..

Вони кращі за комувоністів хоча б тим, що не відбирають й не скасовують сукромну власність і не нав'язують т.зв. "інтернаціоналізм", під яким мався на увазі росіянський націоналізм. :mrgreen:
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Sаsha_rаe » Пн окт 14, 2013 5:16 pm

tatarorom писал(а):
аlex996 писал(а):У Львові відбувся Марш слави з нагоди відзначення 71-ї річниці Української повстанської армії...і чим вони кращі за коммуністів?...ставлю знак =..

Вони кращі за комувоністів хоча б тим, що не відбирають й не скасовують сукромну власність і не нав'язують т.зв. "інтернаціоналізм", під яким мався на увазі росіянський націоналізм. :mrgreen:

tatarorom, Вы понимаете разницу между радикальным национализмом (практически нацизм) и интернационализмом?
Sаsha_rаe
 

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Komandir » Вт окт 15, 2013 11:27 am

аlex996 писал(а):У Львові відбувся Марш слави з нагоди відзначення 71-ї річниці Української повстанської армії.
Участь в урочистій ході взяли близько 300 людей – серед них ветерани УПА, реконструктори, політсили і прості містяни, повідомляє ZAXID.net. Розпочалася вона із півгодинною затримкою на площі Митній. Упродовж усього шляху – порядок забезпечували кілька десятків правоохоронців, однак жодних порушень не сталося.
Попереду йшов оркестр і п’ятеро вершників, до них приєдналося близько двох сотень осіб.
Колона пройшла центральними вулицями Львова до площі Ринок. Учасники маршу викрикували гасла: "Слава нації - смерть ворогам!", "Слава Україні – Героям слава!", "ОУН-УПА – державне визнання!".
На площі Ринок учасники Маршу фотографувалися із всіма охочими. Святкування річниці УПА продовжилися частуванням традиційною повстанською кашею.
Cвяткування 71-ї річниці УПА продовжаться у Львові 14 жовтня. Завтра представники влади візьмуть участь у покладанні квітів до Меморіалу невідомому воякові УПА та до пам'ятника Степанові Бандері.
Изображение
Изображение
...і чим вони кращі за коммуністів?...ставлю знак =...


Знак "рівно" можна поставити між Червоною Армією і 1 УД "Галичина", світлини якої ви розмістили на початку теми. До речі, не розумію, чому ви 1 УД "Галичина" приплели до теми про УПА. Дивізія "Галичина"-це збройне формування німців, яке вони створили з українців Західної України. Нагадаю, що ІІ Світова почалась 1.09.39р і тоді ця територія не входила до СССР. А в Червоній Армії воювали українці-громадяни СССР, так само не за Україну, а за чужі інтереси і не під українським прапором.
А от УПА воювала за Україну, під українським прапором, на своїх етнічних землях і проти всіх окупантів, які на той час тимчасово окуповували Україну. 24 серпня 1991 року Україна стала незалежною Державою, відповідно воїни УПА перемогли і ми ними пишаємось.
От Москвы до британских морей УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ всех сильней!
Аватара пользователя
Komandir
 
Сообщения: 61
Зарегистрирован: Вт окт 15, 2013 10:00 am
Откуда: Суми-Львів
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 28 раз.
Заслуженная репутация: -3

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Komandir » Вт окт 15, 2013 11:50 am

Повідомлення аlex996 » Пон жовтня 14, 2013 7:49 pm
...но...
...Весной 1944 г. польские националисты провели серию акций в Юго-Восточной Польше. Пострадали, как обычно, ни в чем не повинные мирные жители. По разным оценкам было убито от 15 до 20 тысяч украинцев.
Самой крупной акцией было нападение отряда Армии Крайовой на село Сагрынь (Польша, Люблинское воеводство) 10 марта 1944 г. АКовцы убили около 800 украинцев, село сожгли. На снимке: бойцы Армии Крайовой на фоне горящего села Сагрынь:

Аж дивуюсь, як це ви сказали за звірства поляків проти українців, а не навпаки...
Коли почалась ІІ Світова, а особливо коли почали воювати між собою СССР і Німеччина, то поляки розуміли, що будуть післявоєнні зміни кордонів і тому вони доклали всіх зусиль, щоб вигнати або вирізати українське населення на землях, які до ІІ Світової входили до Польщі. Особливо постраждала українська Холмщина (Холм-місто в сучасній Польщі, де був похований король Данило Галицький), там від 1941 до 1944 рр були вирізані десятки тисяч українців збройними бандами поляків. Щоб розуміти тодішню ситуація, треба знати, що поляки були у виграшному становищі, тому що буквально вчора вони мали Державу, а значить і Армію з солдатами, яка після поразки нікуди не зникла. Українці же для самозахисту змушені були буквально з нуля все робити: самоорганізовуватись в селах, проводити навчання і це в умовах, коли проти українців воювали спільно полякі, німці і совєти. В таких умовах створювалась УПА, яка згодом дала гідну відсіч як німцям з совєтами, так і полякам. Тільки на Холмщині УПА не встигли створити і там поляки українців вирізали. В решті регіонів УПА досить успішно захистило українське населення.

Геноцид українців поляками: 70 рокiв тому поляки розстрiляли 104 мешканців села Красний Сад, що на Волинi

Вiд села сьогоднi залишилося лише три хати i криниця. Саме бiля неї i стояла та клуня, де далекого 1943 року знищили 103 селян. 104-м став житель iз сусiднього села, який того трагiчного дня прийшов у Красний Сад...
"У той час Красний Сад межував iз селом Маруся, -- розповiдає газеті "Експрес" Олексiй Гайдук, перший заступник голови Горохiвської райдержадмiнiстрацiї. -- Це була колишня польська колонiя. Тим часом Красний Сад -- чепурненьке село з розкiшними, квiтучими садами, було поселенням українцiв. Нiщо не вiщувало бiди. А рано-вранцi 19 квiтня 1943 року, заручившись пiдтримкою гiтлерiвських окупантiв, загони Армiї Крайової та польських колонiстiв з Андрiївки та Марусi оточили Красний Сад. Це був Великоднiй понедiлок..."

Свiдки того жахiття згодом розкажуть, що карателi, оточивши село, щоб нiхто не втiк, пiднiмали з лiжка сонних людей, виводили з дому i вели до клунi, що стояла на одному з обiйсть. А вже там клали ниць i розстрiлювали з автоматiв. Не жалiли нi дiток, нi людей похилого вiку. Кажуть, що земля над убитими ще довго ворушилася, нiби не хотiла хоронити пiд собою цiлi родини -- вiд старенького дiдуся до немовляти. Зi 114 селян живими пiсля цього побоїща залишилося лише декiлька людей. А наступного дня усе їх майно i худобу вивезли в Угринiв.

"Врятувалося лише декiлька людей, -- зi сльозами на очах згадує очевидиця того страхiття Вiра Степанюк, яка тодi була ще малою. -- Однiєю з тих, кого тодi оминула смерть, була семирiчна дитина. Її разом з рiдними привели до клунi. Однак саме в цей час дiвчинка, яка була до нестями нажахана тим, що вiдбувалося навколо, вiд страху знепритомнiла. I як пiдкошена впала на землю. Її, непритомну, так i залишили лежати помiж убитих i поранених. Вбивцi, очевидно, подумали, що i вона загинула. Проте жодна куля не зачепила дiвчинку, а вночi вона, прийшовши до тями i тремтячи вiд жаху, вибралася з того мiсця i втекла. Наступного дня село пiдпалили, i воно дощенту згорiло. I сьогоднi, як згадую усе це, то сльози на очi навертаються. Стiльки нi в чому не винного люду вбили..."

Ще одну родину з Красного Саду врятував вказiвник iз назвою сусiднього села Михлин, бо стояв на територiї їх обiйстя. То карателi, вирiшивши, що мешканцi дому належать до села Михлин, помилували їх. "Щодо сiм'ї самої Вiри Степанюк, то цих людей врятувало те, що мама добре знала чеську мову, -- каже пан Гайдук. -- Тож коли у їхнiй двiр прийшло двоє карателiв, то тi мiж собою говорили цiєю мовою, i мама заговорила до них. Побачивши, що вона гарно знає чеську, вони вирiшили, що в цьому дворi мешкають чехи. I не стали гнати їх до клунi. Таким чином вони i врятувалися".

...Лише 19 квiтня минулого року на територiї кладовища села Красний Сад вiдкрили пам'ятник. На ньому викарбувано напис: "Вiчна пам'ять невинним жертвам польсько-українського мiжнацiонального конфлiкту, мученицькою смертю умерлих 19 квiтня 1943 року мешканцiв українського села Красний Сад, що тут квiтувало. Святий Боже! Ти знаєш їх поiменно, прости їх. Прости грiхи i винуватцям їхньої смертi. Даруй їм воскресiння i вiчне життя. Нащадки".

Згодом з'явився ще один пам'ятний знак -- бiля криницi, поблизу якої стояла та клуня, де розстрiлювали людей. Цими днями на кладовищi i бiля криницi знову було велелюдно. Люди пам'ятали, пам'ятають i пам'ятатимуть те жахiття, яке вiдбулося тут Великоднього понедiлка 70 рокiв тому...

Олеся МАКСИМЕЦЬ
Газета «Експрес», 2-9 травня 2013р.
От Москвы до британских морей УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ всех сильней!
Аватара пользователя
Komandir
 
Сообщения: 61
Зарегистрирован: Вт окт 15, 2013 10:00 am
Откуда: Суми-Львів
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 28 раз.
Заслуженная репутация: -3

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Вт окт 15, 2013 6:16 pm

Sasha_rae писал(а):
Вони кращі за комувоністів хоча б тим, що не відбирають й не скасовують сукромну власність і не нав'язують т.зв. "інтернаціоналізм", під яким мався на увазі росіянський націоналізм. :mrgreen:

tatarorom, Вы понимаете разницу между радикальным национализмом (практически нацизм) и интернационализмом?

А кто сказал, что радикальный национализм - это нацизм? Понятие "нацизма" вошло в историю как национал-социализм, т.е. как идеология предоставления преймуществ для одной нации за счёт ущемления интересов всех прочих наций, вплоть до уничтожения последних. Радикальный или фундаментальный национализм есть идеология защиты своей нации от посягательст всех прочих. Короче, нацизм нападает, а радикальный национализ защищается. Поэтому украинских националистов я, кажется, хорошо понимаю.
"Интернационализм" же явл. вообще придуманным коммувонючками понятием для обозначения исключительно классовой принадлежности: "Пролетарии всех стран, объединяйтесь!" - вот лозунг интернационализма. Короче, национализм есть понятие идеологическое, а интернационализм - социально-политическое. Как по мне, то лучше пользоваться внеклассовым понятием "глобализм". :geek:
Последний раз редактировалось tatarorom Вт окт 15, 2013 6:21 pm, всего редактировалось 1 раз.
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Вт окт 15, 2013 6:19 pm

nvd5 писал(а):Мультикультурность это когда спокойно смотришь на пиршество каннибалов?
Нет уж - толерастия это болезнь латентных педерастов.

Тому не ображайся, діду, коли тебе геть нетолерантно тут трахають...! :mrgreen: Ти сам того зажадав.
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Вт окт 15, 2013 11:55 pm

nvd5 писал(а):
аlex996 писал(а):...т.е национализм--в современном мире\обществе --ето плохо?...или ето защитная реакция етноса на вторжение чужеродной культурьі?...

Национализм возник вместе с капитализмом. Буржуазный национализм — это попытка обосновать возможность классового мира внутри одной нации, противопоставления друг другу трудящихся разных национальностей.

гЕ-Ге! :lol: Разом з капіталізмом виникають нації, а не націоналізм. Останній як у змозі породити націоналізм, так й ні. Якщо на думку ГБні "национализм возник вместе с капитализмом", то словосполучення "буржуазний націоналізм" стає тавтологічним, себто логічною помилкою!

Націоналізм є ідеологією гуртування наріду заради відсічі зазіханням інших нарідів.

Натомість як т.зв. інтернаціоналізм є передовсім спробою внести ворожнечу в середині єдиної нації на засадах спільного класового почуття, на ґрунті класової боротьби з чужими представниками власного наріду!

Але за поняттям про інтернаціоналізм ховався не інакше, як росіянський націоналізм.
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Ср окт 16, 2013 12:45 am

nvd5 писал(а):
Націоналізм є ідеологією гуртування наріду заради відсічі зазіханням інших нарідів.

Гуртом называется стадо овец.
так кто "гуртует" народ? Вожди. То бишь богатые буржуины. Для своих целей.

1) Стадо то є стадо, а не зграя чи табун. А гуртом зветься є спільнота чи громада людів.
2) Отже, за збоченою "логікою" ГБшніка його святі Ленін чи Сталін як пролетарські вожді були "багатими буржуями", які використали ГБшніка, а потім кинули за непотрібом! :shock: Що й треба було довести... . Гуртують не вожді, а ідеї, провідниками яких чень бути, зокрема, й вожді.
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Ср окт 16, 2013 1:11 am

СЛАВА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ !!!

Изображение
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Komandir » Ср окт 16, 2013 9:23 am

nvd5 » Від жовтня 15, 2013 6:25 pm
...А что можно сказать про нацюков? Их пещерный национализм это детище XIX века.
Я должен толерантно относиться к этим недоумкам?
Нет уж. Сами будьте кем хотите, а я буду называть вещи своими именами - пидоров пидорами, а зверей зверями.

А ви себе тоді ким вважаєте? Не нацюком?
Ви самий натуральний печерний нацюк, русскій націоналіст в найгіршому його прояві.
В Україні протистояння українських і російських націоналістів. І якщо українських можна зрозуміти, та і вважати їх націоналістами не дуже доречно, тому що вони живуть в Україні і просто хочуть, щоб державна мова і культура були розвинута і представлена хоча би до рівня російської. А от російські націоналісти проти українського в Україні, вони постійно скулять, що їхній телячий "язик" десь там "прітєсняют", бігають з тим висунутим "язиком" всюди як собаки, аж слюна тече з нього.
Вот ви живете в Україні, а від вас тут жодного українського слова не почули і жодного хорошого слова про Україну і українське, так це ж державна мова українська і Україна.
Чи до вашого села мова не дійшла? А що було би, якби ви жили в підоРОСІЇ? Там же крім підорів куча національних республік зі своїми мовами.
Ви пещерний російський нацюк із середневіччя, приперлись жити в Україну зі своїм Уставом. З такими намірами вам тут не місце, а пряма дорога в свою паРашу. Ви там щось говорили про "підоров"...так ось, підоРОСІЯ-якраз для вас, там всіх підоросов і збирають.
От Москвы до британских морей УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ всех сильней!
Аватара пользователя
Komandir
 
Сообщения: 61
Зарегистрирован: Вт окт 15, 2013 10:00 am
Откуда: Суми-Львів
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 28 раз.
Заслуженная репутация: -3

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Ср окт 16, 2013 11:12 pm

nvd5 писал(а):Сами будьте кем хотите, а я буду называть вещи своими именами - крымчан пидорами, а зверей зверями.
Краще гукати речі не вигаданими чи висмоктаними з пальця іменами, а тими, якими їх гукають інші люди.
Изображение
Я щось не тямлю, ГБшнік вважає себе мешканцем Ялти, яка є кримським містом. У Криму мешкають "кримчані", які за визначенням ГБшніка є підорами. Чи вірний буде умовисновок, що й похилий ГБшнік то є теж підор? :lol:
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Sаsha_rаe » Чт окт 17, 2013 4:04 pm

nvd5 писал(а):ПиКАдор это слэнг. Означает педераст.
Педераст это ругательство?
Это медицинский термин.

С какого члена пикадор стал педерастом? Коля Вы о чем?
Sаsha_rаe
 

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Sаsha_rаe » Чт окт 17, 2013 4:26 pm

Pilot22 писал(а):
Sasha_rae писал(а):
nvd5 писал(а):ПиКАдор это слэнг. Означает педераст.
Педераст это ругательство?
Это медицинский термин.

С какого члена пикадор стал педерастом? Коля Вы о чем?
Убери красное КА из слова и поймешь о чем с таким вожделением шепчет нам НВ... :D :D

Ясно :)
Sаsha_rаe
 

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Чт окт 17, 2013 7:52 pm

nvd5 писал(а):
Стадо то є стадо, а не зграя чи табун. А гуртом зветься є спільнота чи громада людів.
Изображение
Поляки руснаков за быдло держали и группу руснаков гуртом (стадом) называли. Те и переняли.
Якщо ГБшнік вважає себе "руснаком", то я його вітаю, що він знайшов своє місце у хліву серед іншої худоби. Адже йому ще треба довести, що "руснаки" то є українці!

Йдеться не про етимологію тих чи інших слів, а про їхнє теперішнє значення. Інакше діду доведеться погодитись із тим, що він зараз сидить не за комп'ютером, а за підрахувальником.
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Advocat » Вс окт 20, 2013 10:47 am

nvd5 писал(а):Выдающийся деятель среди них был Антонович. Прям у истоков стоял.
Мама полька, папа венгр.
А он украинец. Никакого противоречия.
Типа - мама немка, папа еврей, а сын "зелёный".
Или там национал-социалист. А может и в т.н. "украинцы" записаться.


Вам, "великодержавникам" не вредно помнить, что Николай II был русским только на 1/126, а его сын и наследник — на 1/252. Многие шовинисты-недотепы забавны на фоне реальности, забывая об африканском происхождении Пушкина и шотландских предках Лермонтова. О том, что у русских классиков Некрасова, Короленко, Леонида Андреева, Марины Цветаевой матери были польками по национальности, а матери Жуковского и Капниста — турчанками, привезенными из завоеванного Крыма. Дед Петра Чайковского был французом. И список этот можно продолжать долго. Вы схоласт, Коляша, и недоучка..
Advocat
 

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Advocat » Вс окт 20, 2013 6:27 pm

nvd5 писал(а):
забывая об африканском происхождении Пушкина и шотландских предках Лермонтова.


Стать русским может тот, кто этого хочет.
А вот в т.н. "украинцы" записывают насильно. Вот Вы уверены. что Шевченко Тарас Грыгорьевич - украинец?


Уверен. Шевченко мой земляк. Вы забываете, что я родился в Черкассах и в студенческие годы подрабатывал на каникулах экскурсоводом. Возил экскурсии в Мориинцы, Кирилловку, Канев, Чигирин, Корсунь, Умань.. и т.д.
Advocat
 

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение Advocat » Вс окт 20, 2013 8:14 pm

nvd5 писал(а):
На чём основана Ваша уверенность?
Может документ какой покажете?
Или хоть цитату?


Даже не подумаю. В отношении Вас это бесполезно. Вы можете заявить, что Земля плоская и потребуете доказательств, что она круглая. Проще согласиться с тем, что она плоская, чем дискутировать с неадекватом. Мы с Вами с разных планет, Коляша, и этим всё сказано. .. А доказательство лежит в музее в Каневе, метрика, выписанная дьяком.. приезжайте, посмотрите.. ))

P.S. Будете в Руане, зайдите в музей Жанны на площади Старого рынка и скажите, что никакой Инквизиции не было.. )
Advocat
 

Re: УПА--яка вона була насправді?...

Сообщение tatarorom » Вс окт 20, 2013 8:23 pm

nvd5 писал(а):
забывая об африканском происхождении Пушкина и шотландских предках Лермонтова.

Стать русским может тот, кто этого хочет. А вот в т.н. "украинцы" записывают насильно. Вот Вы уверены. что Шевченко Тарас Грыгорьевич - украинец?
Он сам-то считал себя этим самым т.н. "украинцем"?

гЫ-ы-ы-ы! Изображение Ну ты жеж уверен, что ты - НЕ украинец, а южный лях или хрынчанен! Или тебя, о ужоооооz, насиловали?! Докажи, что ты не украинец!
Україна понад усе!
Аватара пользователя
tatarorom
 
Сообщения: 9029
Зарегистрирован: Вс окт 13, 2013 6:10 pm
Откуда: СХІДНА УКРАЇНА
National Flag:
Ukraine
Благодарил (а): 156 раз.
Поблагодарили: 528 раз.
Заслуженная репутация: -5

След.

Вернуться в ПОЛИТИКА

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron